Людям з порушення зору Звичайна версія

ПАСПОРТ ВІДКРИТИХ ТОРГІВ (АУКЦІОНУ) З ПРОДАЖУ майна ПАТ «КБ «ПІВДЕНКОМБАНК» НА ЕЛЕКТРОННОМУ ТОРГОВОМУ МАЙДАНЧИКУ ТОВ «ЗАКУПІВЛІ ЮА»

25.02.2019

ПАСПОРТ ВІДКРИТИХ ТОРГІВ (АУКЦІОНУ) з продажу майна ПАТ «КБ «ПІВДЕНКОМБАНК».

Фонд гарантування вкладів фізичних осіб повідомляє про проведення відкритих торгів (аукціону) з продажу наступного майна, що обліковується на балансі

ПАТ «КБ «ПІВДЕНКОМБАНК»:

лоту

Найменування майна Стислий опис майна Початкова ціна продажу лоту, грн. (з/без ПДВ) Публічний паспорт активу (посилання)
Q4038192967b1352

Основні засоби, а саме:

банківське обладнання, банкомати та термінали,  комп’ютери, телекомунікаційне та мережеве обладнання, меблі, офісна техніка, сейфи та металеві шафи, а також інші ОЗ в кількості 362 од.

Основні засоби, а саме:

банківське обладнання, банкомати та термінали,  комп’ютери, телекомунікаційне та мережеве обладнання, меблі, офісна техніка, сейфи та металеві шафи, а також інші ОЗ в кількості 362 од.

156 443,52 http://torgi.fg.gov.ua:80/122771
Номер та дата рішення виконавчої дирекції Фонду про затвердження умов продажу активів (майна) 69 від 10.01.2017
Організатор відкритих торгів (аукціону)

ТОВ «ЗАКУПІВЛІ ЮА», адреса місцезнаходження: Україна, 04071, місто Київ, вулиця Кожум’яцька, будинок 12-Г,  код ЄДРПОУ 40381929, тел. +380(044) 339-93-82, працює щоденно крім вихідних з 09.00 до 18.00                                            (https://sale.zakupki.com.ua/)

Посилання на перелік організаторів відкритих торгів (аукціонів): http://torgi.fg.gov.ua/prozorrosale

Учасники торгів Юридичні особи та фізичні особи
Розмір гарантійного внеску 5 (п’ять) відсотків  від початкової ціни продажу лота
Вимоги щодо кількості зареєстрованих учасників відкритих торгів (аукціону) Відкриті торги (аукціон) не можуть вважатися такими, що відбулися, у разі відсутності кроку аукціону у розрізі лотів або якщо на участь у відкритих торгах (аукціоні) було зареєстровано лише одного учасника.
Банківські реквізити для перерахування гарантійного внеску Перерахування гарантійного внеску здійснюється на поточний рахунок  організатора відкритих торгів (аукціонів), на електронному майданчику якого зареєструвався учасник. Інформація про банківські реквізити організаторів відкритих торгів (аукціонів) розміщені за наступним посиланням:  http://torgi.fg.gov.ua/prozorrosale
Крок аукціону Крок аукціону не менше 1% відсотку від початкової ціни продажу за окремим лотом
Порядок ознайомлення з майном

ознайомитись з майном можна:

м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 2б, офіс 274

Контактна особа банку з питань ознайомлення з майном Нагорна Ірина Сергіївна (044) 207-90-80, м. Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 2б, офіс 274 та електронною поштою: i.nagornaya@ucb-ua.com
Дата проведення відкритих торгів (аукціону) 06.04.2017
Час проведення відкритих торгів (аукціону)/електронного аукціону Точний час початку проведення відкритих торгів (аукціону) по кожному лоту вказується на веб-сайтах організаторів торгів (http://torgi.fg.gov.ua/prozorrosale)
Термін прийняття заяв про участь у відкритих торгах (аукціоні) З дня публікації оголошення  до 05.04. 2017р. включно (до 20 год. 00 хв. за Київським часом )
Електронна адреса для доступу до відкритих торгів (аукціону)/електронного аукціону www.prozorro.sale
Кінцева дата сплати гарантійного внеску

05.04.2017р. до 19-00 год.

Гарантійний внесок може вважатися сплаченим із моменту його зарахування на банківський рахунок оператора, якщо це відбулося не пізніше ніж за одну годину до закінчення строку подання цінових пропозицій

Розмір реєстраційного внеску Реєстраційний внесок відсутній.
Кожний учасник відкритих торгів (аукціону) погоджується з Регламентом роботи електронної торгової системи щодо проведення відкритих торгів (аукціонів) з продажу майна (активів) банків, в яких запроваджено процедуру тимчасової адміністрації або ліквідації, який розміщений на веб-сайті організатора відкритих торгів (аукціонів), та зобов’язаний у разі визнання його переможцем сплатити такому організатору відкритих торгів (аукціонів) винагороду за проведення аукціону.